• image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3732
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1+2 tek “Kodra e Diellit”.

Shitet apartament 2+1+2 tek “Kodra e Diellit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron, është I shtruar me parket dhe shitet pjesërisht I mobiluar. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 95 000 euro Cmimi 950 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme