• image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
 • image 124 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3729
 • Type: Apartment
 • 156.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 pranë shkollës ‘’Cajupi’’.

Shitet apartament 3+1 pranë shkollës ‘’Cajupi’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 156 m2 . Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkonie. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Cmimi 124’800 euro! Cmimi/m2 800euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 156
 • Siperfaqe neto : 156
You dont have any videos

Prona te ngjashme