• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3728
 • Type: Apartment
 • 40.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1 pranë ‘’ 21 dhjetorit’’.

Jepet me qira apartament 1+1 pranë ‘’ 21 dhjetorit’’. Apartamenti është i organizuar në ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues, me një sipërfaqe prej 40 m2. Apartamenti është i mobiluar. Çmimi: 30000 lekë/muaj!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 40
 • Siperfaqe neto : 40
You dont have any videos

Prona te ngjashme