• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3727
 • Type: Apartment
 • 136.40m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan tek “Yzberisht” .

Jepet me qira dyqan tek “Yzberisht” . Ambjenti ndodhet në katin 0 të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe totale prej 136.4 m2 dhe neto 110m2, e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Cmimi: 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme