• image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
 • image 58 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3726
 • Type: Apartment
 • 87.48m2
 • Cmimi/m2: 580€
 • Tirana - Tirana - Unaze e Re
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek ''Unaza e Re'', prane Viles L

Shitet apartament 2+1 tek ''Unaza e Re'', prane Viles L Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 99.38 m2 dhe neto 87.48m2. Apartamenti Eëhtë i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe ballkoni. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me punime shumë cilësore. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Cmimi 58.000euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99.38
 • Siperfaqe neto : 87.48
You dont have any videos

Prona te ngjashme