• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3725
 • Type: Apartment
 • 91.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1 prane Galerise ETC

Jepet me qira apartament 1+1 prane Galerise ETC ne Bulevardi Bajram Curri . Apartamenti ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 91 m2, te organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje balkon te madh. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha orendite e duhura dhe I arreduar ne menyre moderne . Cmimi 350 euro ne muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 91
You dont have any videos

Prona te ngjashme