• image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3724
 • Type: Apartment
 • 219.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 5
 • 3
 • 2

Jepet vilë me qera tek Long Hill Residence .

Jepet vilë me qera tek Long Hill Residence . Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në dy-kate. Sipërfaqja e trualli prej 505 m2, dhe ndertim prej 219 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kat i pare : 3 dhoma gjumi teke, 1 dhomë matrimoniale dhe dy tualete. Kati i II- të: është i organizuar në dhomen e ndenjes,kuzhine, nje tualet, dhe dy ballkone. Vila disponon edhe dy poste parking. Cmimi 2500 euro/muaj pa perfshire taksat + 10500 leke te reja ne muaj per mirmbajtjen

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 505
 • Siperfaqe neto : 219
You dont have any videos

Prona te ngjashme