• image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
 • image 2 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3723
 • Type: Apartment
 • 475.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 2

Jepet vilë me qera tek Long Hill Residence .

Jepet vilë me qera tek Long Hill Residence . Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në dy-kate. Sipërfaqja e ndertimi prej 219 m2, dhe kopshti prej 475 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kat i pare : 3 dhoma gjumi teke, 1 dhomë matrimoniale dhe dy tualete. Kati i II- të: është i organizuar në dhomen e ndenjes,kuzhine, nje tualet, dhe dy ballkone. Vila ka sistem AC (VRV), uji i nxehtë qendror, grila automatike, rrjeta kundër mushkonjave, sistemi automatik i gazuar, gjithashtu ne cmim perfshihen edhe dy vende parkimi. Vila ka tarifen e administratorit qe eshte 11 800 Leke. Cmimi 2200 euro/muaj përfshirë edhe taksat

 • Siperfaqe totale : 219
 • Siperfaqe neto : 475
You dont have any videos

Prona te ngjashme