• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3722
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në “Unazë të Re”

Jepet apartament me qera në një pallat të ri “Unazë së Re". Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme 105 m2 me verandë, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor. Ndodhet në katin e 6 -të të një pallati të ri. Apartamenti ka shumë dritë natyrale, gjë që të bën të ndihesh komod. Apartamenti është i arreduar në mënyrë moderne me të gjitha pajisjet e nevojshme, I pajisur me ashensor. Ofrohet gjithashtu dhe garazh me sipërfaqe 30 m2 me hapësirë të bollshme për 2 makina. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme