• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3720
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet apartament 3+1 me qira te “Liqeni I thatë”

Jepet apartament 3+1 me qira te “Liqeni I thatë” Jepet me qira apartament me sipërfaqe 125 m2, ndodhet ne katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organzuar në një ambient ngrënie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon . I pozicionuar në nje zone shume të mirë dhe të qetë të tiranës. Apartamenti jepet pjeserisht e mobiluar, por zona të ofron të gjitha kushtet maksimale të një jetese të rehatshme. Cmimi 35.000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme