• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3719
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1, ne "Myslym Shyri"!

Jepet me qira apartament 1+1, ne "Myslym Shyri"! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, pa ashensor! Apartamenti jepet per zyra ose per banim! Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes! Cmimi 30'000 leke/ muaj!

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme