• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3718
 • Type: Apartment
 • 136.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 3
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 3+1 tek “Delijorgji”.

Jepet me qira apartament 3+1 tek “Delijorgji”. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor,në një nga komplekset më të preferuara të Tiranës, me nje siperfaqe prej 136 m2. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët me dalje në ballkon, një koridor,dy dhoma gjumi dhe tualet. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 136
 • Siperfaqe neto : 136
You dont have any videos

Prona te ngjashme