• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3716
 • Type: Apartment
 • 91.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyrë pranë ’’Myslym Shyrit’’.

Jepet me qira zyrë pranë ’’Myslym Shyrit’’. Zyra ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Ambjenti është I organizuar në tre dhoma me sipërfaqe të konsiderueshme, një tualet. Ndodhet në katin e II-të dhe ka një sipërfaqe prej 91 m2. Ambienti është shumë I përshtatshëm për zyra të ndryshme. Çmimi 400 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 91
You dont have any videos

Prona te ngjashme