• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3715
 • Type: Apartment
 • 93.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 1
 • 4

Apartament per qira 2+1, ngjitur me Kopshtitn Botanik, ‘’Rruga Kodra e Diellit’’.

Apartament per qira 2+1, ngjitur me Kopshtin Botanik, ‘’Rruga Kodra e Diellit’’. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie me ambient te vecante gatimi dhe ngrenieje, korridor, 1 tualet, nje ballkon. Jepet totalisht i investuar dhe arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe me pjesën më të madhe mobilje druri. Apartamenti ndodhet në pallat të ri, viti 2010, me administrim shume te mire dhe ka një sipërfaqe prej 93 m2. Zona eshte me ajer te paster dhe shume e qete. Cmimi 500 Euro net, pa perfshire taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93
 • Siperfaqe neto : 93
You dont have any videos

Prona te ngjashme