• image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
 • image 268 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3713
 • Type: Apartment
 • 128.10m2
 • Cmimi/m2: 1800€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 2
 • 6

Apartament 3 + 1 për shitje në "Rruga e Kosovareve".

Shitet apartament 3+1 tek "Rruga e Kosovareve''. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të prefereruara të Tiranës tek "Rruga e Kosovareve'', në një supër objekt. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode dhe te rehatshme. Apartamenti investohet nga pronari aktual, totalisht cdo gje te re si termo izolim, Fasade termike, dritaret dopjo xham etj .Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ndodhet ne katin e VI-të banim dhe administrim shume te mire, ka një sipërfaqe bruto prej 149.2 dhe 128.1 neto. Gjithashtu shiten edhe poste parkingu me një cmim prej 25000 euro në tre katet e poshtme të ndërtesës. Cmimi 1800 euro/m2 Cmimi total 268.600 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 149.2
 • Siperfaqe neto : 128.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme