• image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3709
 • Type: Apartment
 • 62.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane shkollës "Petro Nini Luarasi"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira garzoniere 1+1 mbas shkollës ‘’Petro Nini Luarasi’’.

Jepet me qira garzoniere 1+1 mbas shkollës ‘’Petro Nini Luarasi’’. Garzonierja është e organizuar në ambjent ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e I-rë me një sipërfaqe prej 62 m2. Apartamenti është i mobiluar. Çmimi: 28.000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 62
 • Siperfaqe neto : 62
You dont have any videos

Prona te ngjashme