• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3708
 • Type: Apartment
 • 64.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Liqeni i Thatë’’.

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Liqeni i Thatë’’. Apartamenti është i organizuar në ambjent ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri, me një sipërfaqe prej 64 m2. Apartamenti është i mobiluar i pajisur me kondicioner në dhomën e ndenjes. Pamja që të ofron apartamenti është e mrekullueshme, të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Çmimi: 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme