• image 25 000.00€ For sale
 • image 25 000.00€ For sale
 • image 25 000.00€ For sale
 • image 25 000.00€ For sale
 • image 25 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3707
 • Type: Apartment
 • 33.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 1
 • 1
 • 0

Shitet biznes në ‘’Ali Dem’’

Shitet biznes në ‘’Ali Dem’’ Lokali ndodhet tek zona e Ali Demit. Siperfaqja e mbrendshme e lokalit esht 33m2 ndersa jashte shkon 90m2. Qeraja eshte 510€ plus 90€ taksa e prones. Xhiroja ditore shkon tek 10.000 leke por kjo xhiro behet me kafe, makiato, uje me shum, lokali te jep mundesine qe te fusesh edhe nargjilet sepse ne kte zonë nuk ka asnje lokal tjetër dhe mund të gatuash ndonje gjë si tost, sanduic etj gjë që ndikon direkt te xhiroja ditore. Cmimi fillestar eshte 25 000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 33
You dont have any videos

Prona te ngjashme