• image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
 • image 165 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3706
 • Type: Apartment
 • 103.64m2
 • Cmimi/m2: 1592€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet Apartament 2+1 pranë ‘’Tegut’’.

Shitet Apartament 2+1 pranë ‘’Tegut’’. Nje nga Komplekset me moderne dhe me arkitekture bashkekohore që po ndërtohet në një nga zonat më të mira të qytetit të Tiranës pranë qendrës tregtare TEG. Kompleksi është 3 kate, me një dhe dy kate parkimi nëntokë më mure rrethuese. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, dy tualete dhe ballkon , dhe ka një sipërfaqe bruto prej 117.95 dhe 103.64 neto. Apartamenti 2+1 ka nje organizim te miremenduar ku te gjithe klientet do te gjejne vetveten dhe gjithashtu të mundeson një pamje të mrekullueshme të zonës. Ndertim me materiale cilesore :Sistem kapot ne fasaden e jashme, dritare e vetrata HMD ,dopio xham, shtrimi i tubave per ngrohjen ne cdo aparatment, pllaka cilesore, materiale hidaulike dhe elektrike shume cilesore, ashensor bashkohore, rruge te asfaltuara e te ndricuara si dhe te gjelberuara rreth e qark objektit deri tek rruga kryesore. Cmimi I shitjes 165.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117.95
 • Siperfaqe neto : 103.64
You dont have any videos

Prona te ngjashme