• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3705
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I''

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I'' Apartamenti jepet I mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet në një në zonat më të preferuara në qytetet ,ku të jep akses te lehtë në përdorimin e shërbimit urban të qytetit. Ka një sipërfaqe prej 70 m2, është I organizuar në një ambjent të madh që shërben si ambjent ndënje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka një ambjent të këndëshëm. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme