• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3704
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 1+1 tek “Bulevardi Zogu I''

Apartamenti jepet I mobiluar në mënyrë moderne dhe ndodhet në një nga zonat më të preferuara në qytetet ,ku të jep akses te lehtë në përdorimin e shërbimit urban të qytetit. Ka një sipërfaqe prej 70 m2, është I organizuar në një ambjent të madh që shërben si ambjent ndënje dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka një pozicionim të mirë që ofron ndricim natyral ne pjesën më të madhe të ditës.Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme