• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3703
 • Type: Apartment
 • 62.00m2
 • Cmimi/m2: 4,8€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I''

Jepet me qira apartament 1+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I''. Apartamenti jepet I mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet në një në zonat më të preferuara në qytetet ,ku të jep akses te lehtë në përdorimin e shërbimit urban të qytetit. Ka një sipërfaqe prej 62 m2, është I organizuar në një ambjent të madh që shërben si ambjent ndënje dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka një pozicionim të mirë që ofron ndricim natyral ne pjesën më të madhe të ditës.Cmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 62
 • Siperfaqe neto : 62
You dont have any videos

Prona te ngjashme