• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3701
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek tek ‘’Brryli’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek tek ‘’Brryli’’. Apartamenti është i organizuar me një sallon ndenjieje dhe një ambient gatimi e ngrënieje. dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e II-të, në një zonë që të ofron shërbimie si bare, restorant, supermarket, farmaci etj. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme