• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3700
 • Type: Apartment
 • 109.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Kodra e Diellit’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Kodra e Diellit’’. Në një nga rezidencat me cilësinë më të lartë të jetesës në Tiranë jepet me qira apartament në zonën më të mirë të rezidencës. Apartamenti është i organizuar me një sallon ndenjieje dhe një ambient gatimi e ngrënieje. dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe ballkon. Kompleksi të ofron shërbimie si bare, restorant, supermarket, farmaci etj. Cilësinë e banimit e rrit gjelbërimi dhe ajri i pastër, ndryshe nga qendra e qytetit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 109 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109
 • Siperfaqe neto : 109
You dont have any videos

Prona te ngjashme