• image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3699
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera Apartament 1+1 në Bllok në Rrugën ‘’Vaso Pasha’’.

Jepet me qera Apartament 1+1 në Bllok në Rrugën ‘’Vaso Pasha’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, një dhomë gjumi,dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë, por vendodhja e apartamentit të ofron shumë facilitete të shumta. Çmimi 270 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme