• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3695
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Lunder
 • 4
 • 2
 • 2

Jepet me qera vilë lluksoze në Lunder.

Jepet me qera vilë lluksoze në Lunder. Jepet apartament me qera në një vile e re e pabanuar më parë , e mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me tepër kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Cdo paisje elektroshtepiake dhe cdo mobilje eshte e re, nga cilesite me te mira ne treg. Vila është dy katëshe ka një sipërfaqe 250 m2 verandë dhe oborr. Vila është e organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi secila me garderobë më vete, nga një tualet në cdo kat . Vila ndodhet në një zonë periferike të qytetit të Tiranës, rruga është në gjendje shumë të mirë, ofron pamje spektakolare dhe një qetësi dhe ajër te pastër. Vila është e orientuar nga lindja, ka ndricim të bollshëm. Eshtë e paisur me kondicionere të tipit te fundit, mjaft te fuqishëm dhe ekonomik njëkohësisht. Ka një akses shumë të shpejtë me Tegun dhe me Rrugën e Elbasanit. Çmimi: 2000 euro/muaj, ku përfshihet një post parkimi .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 250
 • Siperfaqe neto : 250
You dont have any videos

Prona te ngjashme