• image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3695
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 820€
 • Tirana - Tirana - Lunder
 • 4
 • 2
 • 2

Jepet me qera vilë luksoze në Lunder.

Shitet vilë luksoze e mobiluar në Lunder. Vila eshte e pabanuar më parë , e mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me tepër kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme, dhe ka nje siperfaqe turualli prej 500 m2 , 310 m2 ndertim. Cdo paisje elektroshtepiake dhe cdo mobilje eshte e re, nga cilesite me te mira ne treg. Vila është dy katëshe ka një sipërfaqe 250 m2 verandë dhe oborr. Vila është e organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi secila me garderobë më vete, nga një tualet në cdo kat . Vila ndodhet në një zonë periferike të qytetit të Tiranës, rruga është në gjendje shumë të mirë, ofron pamje spektakolare dhe një qetësi dhe ajër te pastër. Vila është e orientuar nga lindja, ka ndricim të bollshëm. Eshtë e paisur me kondicionere të tipit te fundit, mjaft te fuqishëm dhe ekonomik njëkohësisht. Ka një akses shumë të shpejtë me Tegun dhe me Rrugën e Elbasanit. Disponon certifikate pronesie Çmimi total 410.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 250
 • Siperfaqe neto : 250
You dont have any videos

Prona te ngjashme