• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3694
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 në Rr. “ Don Bosko”, te kompleksi “Vizion Plus”.

Jepet me qera apartament 2+1 në Rr. “ Don Bosko”, te kompleksi “Vizion Plus”. Jepet apartament me qera në një pallat të ri, I mobiluar në mënyrë bashkohore, me tepër kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka një sipërfaqe 107 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete , korridor dhe dy ballkone . Ndodhet në katin e 2-të teknik të një objekti të ri. Çmimi: 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme