• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3693
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 pranë kompleksit Deliorgjit, në Rrugën e Kavajës.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë kompleksit Deliorgji, në Rrugën e Kavajës. Jepet apartament me qera në një pallat të ri, pjeserisht I mobiluar, apartamenti ka kuzhinen me paisjet e nevojshme, disa mobilje dhe lavatricen. Apartamenti ka një sipërfaqe 95 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral, dy ballkone të mëdha korridor . Ndodhet në katin e 5-të teknik të një objekti të ri. Çmimi: 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme