• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3692
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 70€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Myslym Shyri”.

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Myslym Shyri”. Jepet me qira apartament 1+1, I mobiluar në mënyrë modern dhe me shumë shije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, tek ‘’Myslym Shyri’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati VII-të katësh. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme