• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3691
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Frosina Plaku” pranë ‘’21 Dhjetorit’’.

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Frosina Plaku” pranë ‘’21 Dhjetorit’’. Jepet me qira apartament 1+1 I sapoarreduar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. I pabanuar më parë. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme