• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3690
 • Type: Apartment
 • 119.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Kompleksin Delijorgji’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 119 m2 dhe ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri. Është I organizuar në ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, njëra me tualetin e saj dhe një tualet tjetër si dhe një ballkon I bollshëm. Apartamenti është I sapomobiluar, me të gjitha mobiljet e reja dhe moderne. Pozicioni I favorshëm pranë rrugës kryesore e bën që të ketë akses në zonat kryesore të Tiranës si në rrugën e Kavajës, në Blv. “Gjergj Fishta”etj Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 119
 • Siperfaqe neto : 119
You dont have any videos

Prona te ngjashme