• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3689
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 4.3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 në nje kompleks të ri në‘’Don Bosko’’.

Jepet me qera apartament 2+1 në nje kompleks të ri në‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në një supër kompleks të sapondërtuar tek “Fiori Di Bosco”. Ndodhet në katin e VII-të të banimit, me një sipërfaqe prej 96 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është i sapomobiluar deri në detaje me arkitekt dhe I pabanuar më parë. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 450 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme