• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3685
 • Type: Apartment
 • 98.50m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qira super apartament 2+1+2 në rrugën “Dritan Hoxha”, tek “Kupola”!

Jepet me qira super apartament 2+1+2 në rrugën “Dritan Hoxha”, tek “Kupola”. Jepet me qira apartament me sipërfaqe 131.5 m2 dhe ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është I organizuar në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Apartamenti është I mobiluar me shumë shije, I gjithi I shtruar me parket, sistem qëndror kondicionimi.Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme.Apartamenti është I pabanuar me pare! Çmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 131.5
 • Siperfaqe neto : 98.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme