• image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3680
 • Type: Apartment
 • 181.00m2
 • Cmimi/m2: 1070€
 • Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • 3
 • 2
 • 5

Shitet penthouse 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’.

Shitet penthouse 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’. Apartamneti ndodhet ne katin e V-të te një pallati të ri me ashensor, me nje sipërfaqe prej 181 m2 dhe 143 m2 verandë. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhine te perbashket, dy tualet dhe veranda. Te gjitha dhomat lidhen me njëra-tjetren dhe me ambientin e ndenjes, ka nje koridor tepër te bollshëm. Apartamenti ofron dhë një verande me një pamje fantastike. Apartamenti është i pajisur me Certifikatë Pronësie dhe shitet bosh. Cmimi total 270.000 euro I diskutushëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 324
 • Siperfaqe neto : 181
You dont have any videos

Prona te ngjashme