• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3679
 • Type: Apartment
 • 117.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 2
 • 12

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqe prej 117 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore dhe 1 ballkon. Shtepia ofrohet e mobiluar ne kushte bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Ballkoni te ofron nje pamje te mrekullueshme dhe relaksuese te qytetit. Ka te instaluar 2 kondicioner ne sallon dhe ne dhomen e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen. Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor. Ofrohen 2 vende parkimi ne katin -2 te pallatit me cmim ekstra. Ka akses ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen e Durresit, rrugen Don Bosko etj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117
 • Siperfaqe neto : 117
You dont have any videos

Prona te ngjashme