• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3677
 • Type: Apartment
 • 142.00m2
 • Cmimi/m2: 1197€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 3
 • 2
 • 3

Shitet apartament 3+1 i cili ndodhet pranë “21 dhjetorit’’ në rrugën ‘’Frederik Shiroka’’.

Shitet apartament 3+1 i cili ndodhet pranë “21 dhjetorit’’ në rrugën ‘’Frederik Shiroka’’. Apartamenti ndodhet në katin e III-të një pallati të ri me ashensor me një sipërfaqe prej 142 m2. Apartamenti është i organizuar nga një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, korridor, dy dhoma gjumi,, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 170.000 euro total

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 142
 • Siperfaqe neto : 142
You dont have any videos

Prona te ngjashme