• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3674
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën e Elbasanit.

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e III-të të një pallati te ri,pranë rrugës kryesore.. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2, i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar me shumë shije. Cmimi 320 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme