• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3672
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1500€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 1
 • 4

Shitet ose Jepet me qira apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’.

Shitet ose Jepet me qira apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe ndodhet në katin e IV-të një pallati ekzistues. Është I organizuar ne një dhomë ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti jepet I mobiluar më të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Cmimi i qirase 800 euro/muaj Cmimi i shitjes 150.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme