• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3670
 • Type: Apartment
 • 69.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Rr. "George W.Bush"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “George W. Bush”, pranë “Toptani Center” .

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “George W. Bush”, pranë “Toptani Center” . Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Apartmenti ndodhet në katin e IV-ërt, me një sipërfaqe prej 69 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet. Apartmenti jepet bosh, për zyra ose banim! Cmimi 400 euro/ muaj !

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 69
You dont have any videos

Prona te ngjashme