• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3669
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 1
 • 1
 • 7

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “Pandi Dardha”, “Laprake”.

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “Pandi Dardha”, “Laprake”. Apartmenti ndodhet në katin e VII-të, me një sipërfaqe prej 90 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, një dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje të reja. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 350 euro/ muaj!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme