• image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3668
 • Type: Apartment
 • 73.00m2
 • Cmimi/m2: 1095€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 ne “Komunen e Parisit”.

Shitet apartament 2+1 ne “Komunen e Parisit”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një apartament të ri. Është totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri me ashensor. Apartment ka një sipërfaqe neto prej 73 m2. Cmimi - 80000 euro! Cmimi/m2 - 1095 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 73
You dont have any videos

Prona te ngjashme