• image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3664
 • Type: Apartment
 • 167.00m2
 • Cmimi/m2: 1326€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 5
 • 4
 • 4

Shitet vilë 4-kateshe në Rr.”Mihal Grameno”, pranë Qytet Studentit.

Shitet vilë 4-kateshe në Rr.”Mihal Grameno”, pranë Qytet Studentit. Vila ndodhet në një zonë tepër te qetë dhe të mirë të Tiranes. Vila është e organzuar në pesë dhoma gjumi, dy dhoma ndenje dhe kuzhinë. Vila ka nje orientim dhe pozicion tepër të mirë në rrugë kryesore, me drite nga te gjitha anët e ndertesës, është shfrytëzueshme për biznese të ndryshme ose banim, sipas kërkesave. Ka një sipërfaqe trualli prej 490 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 167.7 m2.

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 490
 • Siperfaqe neto : 167
You dont have any videos

Prona te ngjashme