• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3663
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 pranë‘’Kodra e Diellit 2’’.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ‘’Kodra e Diellit 2’’. Apartamenti ndodhet ne katin e III-të të një pallati te ri, me një mobilim luksoz dhe me shume shije. ka një sipërfaqe prej 105 m2. Është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me një pamje fantastike. Cmimi 400 euro/muaj pa përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme