• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3659
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 9

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e IX-të, me një sipërfaqe prej 88 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje të reja, dhe I pabanuar më parë. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 400 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme