• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3657
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 4

Apartament 1+1 me qira pranë 21 Dhjetorit.

Apartament 1+1 me qira pranë ‘’21 Dhjetorit’’. Jepet me qira apartament 1+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë qendrës, tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme