• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3656
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira kati I dyte I një vile pranë kompleksi "Panorama", Tiranë.

Jepet me qira kati I dyte I një vile pranë kompleksi "Panorama", Tiranë Jepet me qera apartament me sipërfaqe 90 m2 pranë ne rrugen Panorama, prane Hipotekes. Apartamenti është I organizuar në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme, prane Zogut Te Zi, Ish-stacionit te trenit, Don Boskos etj Çmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme