• image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
 • image 165.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3650
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 2.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Islam Alla"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga ‘’Islam Alla’’.

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga ‘’Islam Alla’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet në katin e II-të . Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, si dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të qytetit dhe është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 20000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme