• image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
 • image 130 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3649
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet ose Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Shitet ose Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe ndodhet në katin e II-të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një ballkon I madh dhe dy tualete. Apartamenti jepet I mobiluar më të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu apartamenti të ofron edhe dy poste parkingu në -1. Cmimi i qirase 450 euro/muaj Cmimi i shitjes 130.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme