• image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
 • image 370.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3648
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament Loft tek ‘’21 Dhjetori’’.

Jepet me qira apartament Loft tek ‘’21 Dhjetori’’. Tipari i kësaj prone përbëhet nga organizimi unik i hapësirave do të gjeni një apartament pa ndarje, si: dhomë ndenjie,dhomë ngrënie, hapësirë gatimi, dhe dhoma matrimoniale në nivelin e sipërm të banesës përmes shkallëve Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht I mobiluar duke siguruar komoditetin e nevojshëm. Është vendosur vetëm 5 minuta larg sheshit të Skënderbeut, afër Myslym Shyrit dhe pranë pikave kyce të Tiranës. Gjithashtu të ofron dhe parkim Cmimi 370 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme